Siemens Sigorta

Siemens Sigorta

Yazar: Borel Okunma Sayısı: 196 Yayınlanma Tarihi 10 Oct 2019 Yorum: 0


Siemens ürünleri elektrik malzemeleri piyasasında en çok kullanılan ve en kaliteli ürünler arasındadır.. Fiyatına göre yüksek performans sunan Siemens sigorta ürünleri her evde , her sektörde insanların tercih sebebi olmasının nedeni arkasında büyük bir markanın olmasıdır.

Bununla birlikte ucuz sigorta ürünleri Siemens sigorta ürünlerinin yanında basit ve kalitesiz kaldığı için bu şalt malzemeler ön plana çıkmaktadır.


Siemens Sigorta Çeşitleri

Siemens Kaçak Akım Rölesi , Siemens Nötr Kesici , Tekli Otomat , Üçlü K Otomat , İkili Nötr Kesici, Dörtlü Nötr Kesici , Monofaze Kaçak Akım Rölesi , Trifaze Kaçak Akım Rölesi , YKŞ ( Yangın Koruma Şalterleri) , Termik Manyetik Şalter (TMŞ) gibi ürünlerden oluşmaktadır. 

Bu çeşitlerin yanı sıra alt kategorilerde Siemens ürünleri fazlasıyla mevcuttur. Siemens firması çok çeşitli sınıflarda ürünler imal etmektedir. Bu imal ettiği ürünler sınıfının ve sektörünün en kaliteli ürünleri olmaya adaydır diyebiliriz. Firma bunun karşılığınıda yüksek satışlar ve yüksek büyüme oranlarıyla fazlasıyla geri almaktadır.Marka olarakta bilinilirlik seviyesi üst düzeydedir.

Siemens sigorta ürünlerini Borel Elektrik olarak piyasa şartlarının altında çok uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Borel Elektrik on yılı aşkın süredir elektrik malzemeleri ticareti ve toptancılığı yapmakta olup şalt malzeme ürünlerinin satışını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.Kalitemizden ve uygun fiyat politikamızdan vazgeçmeden devam ettirdiğimiz çizgimizi daha uzun yıllar koruma gayretindeyiz.

Siemens sigorta ürünlerini Online Alışveriş Mağazamızdan taksitli olarak satın alabilirsiniz.Yorumlar
Yorum Yap