Vade Farksız Taksit Seçeneği


Bonus Kart ve Maximum Kart özellikli tüm kartlara peşin fiyatına taksit fırsatı. Hiçbir limit olmadan bonus kartınıza toptan ve peşin fiyatına 2 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. AYRICA 6 TAKSİT AVANTAJI.

Borel Elektrik ailesi olarak siz değerli müşterilerize led aydınlatma, led panel, audio diafon , şerit led, ürünlerimizde ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Ayrıca ; neon hortum led, viko anahtar-priz, günsan anahtar-priz, makel anahtar-priz ürünlerinde bütçenize uygun ödeme koşulları sağlamaktayız.

Bununla birlikte siemens sigorta, siemens şalt malzeme, audio görüntülü diafon, 4 daire audio diafon, 8 daire audio diafon şubesi ürünlerinde de hem en uygun fiyat fırsatı hemde taksit avantajı sağlıyoruz.

Diğer ürün çeşitlerimiz olan led trafo, sıva altı led panel, sıva üstü led panel ürünlerinde büyük fiyat indirimi ve taksit imkanı bulunmaktadır.

Borel Elektrik malzemeleri İzmir firması olarak biz sizlere led spot, led projektör, led ampul ürünlerinde uygun fiyatlarla ve taksitlerle ürünler sunmaktayız.

Bu fırsatı kaçırmayın! . Ürünlerimiz olan t5 tüp led, led bant armatür, sensörlü tavan duvar armatürleri, 360 derece radar sensörlerinde en uygun fiyat ve en iyi taksitlendirmeyi yapmaktayız.

Tabiki diğer malzemelerden nya kablo, ttr kablo, nyy kablo, nyaf kablo, yeraltı kablosu, antigron kablolarıda toptan fiyatına 2 taksitle satın alabilirsiniz.