Viko

Viko

VİKO ANAHTAR-PRİZ ÇEŞİTLERİ

Viko Anahtar-Priz ürünleri elektrik malzeleri olarak en çok satılan ürünler arasındadır.Bunun sebebi Viko markasının kaliteli ürün imal etmesi ve satış sonrası hizmet kalitesinin yüksek olmasını sıralayabiliriz.

Borel Elektrik olarak biz sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktan mutluluk duyarız.İnternet sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin son kontrollerini titizlikle yapıp size kontrol edilmiş sağlam ürünleri gönderiyoruz.

VİKO GRUP PRİZ ÇEŞİTLERİ

Viko Grup Priz ürünlerini Borel Elektrik olarak biz kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere sunmaktayız. Viko ürünlerinin özellikleri kalite fiyat performans olarak üst seviye grubundadır. Viko ve Borel elektrik olarak biz satış anlaşmalarımızla üst seviye kalite grubundaki ürünleri çok uygun fiyatlarla satıyoruz.

VİKO KARRE FİYAT

Viko grubunun birçok çeşiti bulunmaktadır. Viko Karre ürünleri Borel Elektrik olarak firmamızın en çok sattığı ürünler arasındadır. Viko Karre fiyatları Borel elektrik internet mağazamızda en uygun fiyatla satıştadır. Viko ürünlerini almadan önce Borelelektrik.com mağazamıza uğramadan almayınız.

Viko Karre 3'lü  Çerçeve 10 lu Kutu
Viko Karre 3'lü  Çerçeve
VİKO Grup Priz 2 li Anahtarlı Multilet
Viko 3lü Fiş Priz Yonca Golyat 20 Li
Viko 3lü Fiş Priz Yonca Golyat 10 lu
Viko 3lü Fiş Priz Yonca Golyat
1 den 26 e 26 (1 sayfa) ürün gösteriliyor